II - V - 09.00 val.

VI - 11 val.

VII - 11.00 val.

Kristus Karalius - Visatos Valdovas

Lapkričio 25 d. Kristus Karalius - Visatos Valdovas, Mišios 11 val.

gruodžio 2 d. I advento sekmadienis, mišios 11 val.

Klebonas  Vilius Sikorskas

Tel. Nr. +370 611 511 23

54.147.142.16

Spalio 14 d., SEKMADIENĮ Šv. Mišias švęsime 11 val., kuriose melsimės už Išlaužo bendruomenę ir ūkininkus. Giedos choras „Sonantem” (Kalvarija), vad. Ausma Sakalauskaitė. Kviečiame visus gausiai dalyvauti!

Spalio 7 d., SEKMADIENĮ mūsų bažnyčios pastatymo 85 metų JUBILIEJAUS Iškilmė. Šv. Mišios 10 val. Giedos Č. Sasnausko kamerinis choras, vad. Mindaugas Radzevičius. Šv. Mišias transliuos Marijos Radijas. Labai kviečiame visus gausiai dalyvauti!

Rugsėjo 16 d., sekmadienį, 11 val. Mišias aukos vyskupo paskirtas naujasis klebonas teol. dr., sakr. muz. mgr. kun. Vilius Sikorskas.

Kviečiame visus dalyvauti Šventose Mišiose, pradedamą tarnystę mūsų parapijoje palydėkime gausiu dalyvavimu ir nuoširdžia malda.

Kun. Vilius Sikorskas susitikime su Popiežiumi Pranciškumi, 2017-03-04, Vatikanas

Pirmasis tėvų susitikimas kartu su vaikais vyks 2018 m. spalio 7 d. Pradėsime šv. Mišiomis 11 val., po jų susitiksime bažnyčioje.

Pirmoji Komunija -IV klasė

Sutvirtinimas - nuo 13 m.

Sveikindamas visus su artėjančia nauja mokslo metų pradžia, noriu visus moksleivius ypač pirmokus, tėvus, mokytojus ir mokyklų darbuotojus pakviesti Rugsėjo 1-ąją 9 val. kartu pasimelsti šv. Mišiose Išlaužo  bažnyčioje, prašant Dievo laiminti naujus mokslo metus.
Ateik pats ir atsivesk savo mokslo draugus :)

Noriu padėkoti visiems, kurie mums padeda paruošti Žolinės - Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų šventės.

Pirmiau dėkoju Dievui, kad davė mums ta diena puikų orą,

Dėkoju seniūnui Tomui Skrupskui ir bendruomenės vadovei - Birutei Klimčauskienei, darbuotojams, ir atstovams.

Dėkoju mūsų Caritasui ir jo vedejai - Ritai, procesijos vedejai - Danutei, valytojai - Aldonai ir floristei,

Dėkoju vargoninkui Mindaugui ir choristams

Dėkoju Antanui ir Rimui už žolės pjovimą.

Dėkoju muzikantams ir svečiams - mamai, Paulinai ir Martinui, Augustinui, Justinai, Valdui, Miroslavui, Evaldui, Dianai, Romui ir jo šeimei.

Dėkoju visiems dalyvavusiems, tėveliams ir vaikučiams, parapijiečiams ir svečiams.

Kleb. Slavomir.

P.S. Galerija - fb - nuotraukos :)

Vytauto Gurevičiaus g. 8, Išlaužas, LT-59304 Prienų r.

AB SEB banko Aleksoto skyrius Kauno filialas

Copyright © 2018 Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija Rights Reserved.