Lapkričio 29 d. I Advento sekmadienis
Švč. Sakramento adoracija - 10 val.
Popiežiaus intencija - kad robotikos ir dirbtinio intelekto pažanga visada tarnautų žmonijai

18.232.146.10
Kovo 19 dienos vakare popiežius Pranciškus prisidėjo prie Italijos Katalikų Bažnyčios surengto nacionalinio Rožinio šviesos slėpinių kalbėjimo. Pranciškus taip pat perskaitė įvadinę maldą.

„Rožinio malda yra nuolankiųjų ir šventųjų malda, kurie jos slėpiniuose, kartu su Marija, kontempliuoja Jėzaus gyvenimą, gailestingąjį Tėvo veidą. Mums visiems taip reikia paguodos, jaustis apsuptiems Jo meilės!“

Popiežius pakvietė melstis vieningai ir patikėti save šv. Juozapo užtarimui. Jis yra Šventosios Šeimos globėjas ir mūsų šeimų globėjas. Ir Nazareto dailidė pažino stoką, kartėlį, rūpestį dėl rytojaus. Tačiau tamsiais momentais sugebėjo leistis besąlygiškai vedamas Dievo valios.

„Saugok, šventasis globėjau, mūsų kraštą. Apšviesk atsakingus už bendrąjį gėrį, kad mokėtų kaip ir tu pasirūpinti tais, kurie jiems patikėti. Padidink proto skvarbumą tų mokslininkų, kurie tiria geriausias priemones mūsų brolių sveikatai ir fizinei gerovei. Remk tuos, kurie aukojasi: savanorius, medikus, slaugytojus, stovinčius pirmoje linijoje gelbėjant ligonius, rizikuojant savimi. Laimink, šventasis Juozapai, Bažnyčią, kad, pradedant nuo dvasininkų, ji būtų tokios kaip tavo šviesos ir gerumo ženklas bei įrankis. Lydėk savo malda, šventasis Juozapai, šeimas, padėk kurti santarvę tarp tėvų ir vaikų, ypač tarp mažiausiųjų. Saugok senolius nuo vienatvės,
kad nei vienas nepanirtų į apleidimo ir bejėgystės neviltį. Paguosk trapiausius, padrąsink svyruojančius, užtark vargšus. Su Mergele Motina melsk Viešpatį, kad išlaisvintų pasaulį iš visų pandemijų. Amen.“, – sakė Šventasis Tėvas. Po jo įvadinės maldos vyko Rožinio, kalbėto vienoje Romos bažnyčioje, transliacija.

2020 kovo 20, (RK / Vatican News)