Adventas

Lapkričio 29 d. I Advento sekmadienis
Švč. Sakramento adoracija - 10 val.
Popiežiaus intencija - kad robotikos ir dirbtinio intelekto pažanga visada tarnautų žmonijai

18.213.192.104

Jonukas Žukauskas su mama Kristina ir tėčiu Tautvydu, visos Išlaužo parapijos vardu sveikina gerbiamą kleboną jubiliejaus proga
ir linki neišsenkančio gėrio, švelnumo, meilės akyse ir darbuose.

Viešpatie Jėzau, iš mūsų išsirinkai savo kunigus ir pasiuntei juos skelbti Tavo Žodį bei veikti Tavo Vardu. Šloviname Tave ir dėkojame Tau už šią didžią dovaną Tavo Bažnyčiai. Prašome Tave suteikti jiems savo meilės ugnies, kad jų tarnystė atskleistų Bažnyčioje Tavo esatį. Kadangi jie yra molio indai, meldžiame, kad Tavo galia paveiktų jų silpnumą. Jiems nusiminus neleisk, kad abejonės juos sugniuždytų ir kad gundomi jie pasiduotų. Įkvėpk juos maldoje kasdien išgyventi Tavo Mirties ir Prisikėlimo slėpinį. Silpnumo akimirką atsiųsk jiems Savo Dvasią ir pagelbėk jiems, kai jie šlovina savo Dangiškąjį Tėvą ir meldžiasi už vargšus nusidėjėlius. Per tą pačią Šventąją Dvasią į jų lūpas įdėk savo Žodį, o į jų širdis – savo Meilę, kad jie tą Gerąją Naujieną neštų vargšams ir gydytų sužeistas širdis. Galiausiai ta Marijos, Tavo Motinos, dovana savo mylimajam mokiniui tetampa Tavo dovana kiekvienam kunigui. Leisk, kad ji, suteikusi Tau savo žmogiškąjį veidą, galėtų jiems suteikti Tavo dieviškąjį veidą Tavo Dvasios galia, Dievo Tėvo šlovei. Amen.