foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija

Šv. Mišių laikas

Antradieniais - penktadieniais - 9 val.

Šeštadieniais - 11 val.

Sekmadieniais - 11 val.

 

Eilinis laikas

Liepos 12 d. XV eilinis sekmadienis
Šv. Mišios - 11 val.


Popiežiaus intencija - kad šių laikų šeimos sulauktų pagalbos, grįstos meile, pagarba ir patarimu

Šv. Mišių užsakymas

Šv. Mišias galite užsakyti gyvai, telefonu ar el.paštu

Užsakant Mišias, auką galima pervesti ir į parapijos sąskaitą (LT26 7044 0600 0793 4715, AB SEB bankas), mokėjimo paskirtyje nurodant datą ir artimųjų vardus už kuriuos norima, kad kunigas paaukotų šv. Mišias.

 

Lankytojai

223776
ŠiandienŠiandien73
Šią savaitęŠią savaitę1227
Šį mėnesįŠį mėnesį2314
VisoViso223776
3.85.214.125
US

Dangaus Tėvas toliau laimina parapijos Bažnyčios remonto ir aplinkos tvarkymo darbus. Šį Sekminių sekmadienį melsimės už visus geradarius ir darbininkus, gražinančius mūsų maldos namus ir jų prieigas, vieni už kitus ir Jūsų intencijomis.
Sekmadienį kviečiu visus į lauko bažnyčią:
10.50 val. - gegužinės pamaldos;
11.00 val. Šv. Mišios bažnyčios šventoriuje prie pagrindinių bažnyčios laiptų.

       
 


 Dieve, Tu tikinčiųjų širdis apšvieti Šventosios Dvasios šviesa; leisk mums tos Dvasios dėka visa, kas gera, mylėti ir jos paguoda visada džiaugtis. Tegu vaisingas Šventosios Dvasios veikimas įsismelkia į mūsų kūnus ir sielas, kad visuose Bažnyčios nariuose gausiai išlietos jos dovanos neštų vaisių.


Copyright © 2020 Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija Rights Reserved.   

 

Išlaužo Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos parapija