Šv. Mišių laikas

Antradieniais - penktadieniais - 9 val.

Šeštadieniais - 11 val.

Sekmadieniais - 11 val.

Liepos 12 d. XV eilinis sekmadienis

Popiežiaus intencija - kad šių laikų šeimos sulauktų pagalbos, grįstos meile, pagarba ir patarimu

3.85.214.125

Dangaus Tėvas toliau laimina parapijos Bažnyčios remonto ir aplinkos tvarkymo darbus. Šį Sekminių sekmadienį melsimės už visus geradarius ir darbininkus, gražinančius mūsų maldos namus ir jų prieigas, vieni už kitus ir Jūsų intencijomis.
Sekmadienį kviečiu visus į lauko bažnyčią:
10.50 val. - gegužinės pamaldos;
11.00 val. Šv. Mišios bažnyčios šventoriuje prie pagrindinių bažnyčios laiptų.

Dieve, Tu tikinčiųjų širdis apšvieti Šventosios Dvasios šviesa; leisk mums tos Dvasios dėka visa, kas gera, mylėti ir jos paguoda visada džiaugtis. Tegu vaisingas Šventosios Dvasios veikimas įsismelkia į mūsų kūnus ir sielas, kad visuose Bažnyčios nariuose gausiai išlietos jos dovanos neštų vaisių.