Šv. Mišių laikas

Antradieniais - penktadieniais - 9 val.

Šeštadieniais - 11 val.

Sekmadieniais - 11 val.

Liepos 12 d. XV eilinis sekmadienis

Popiežiaus intencija - kad šių laikų šeimos sulauktų pagalbos, grįstos meile, pagarba ir patarimu

3.85.214.125

Kiekvieną sekmadienį, pasitikdami parapijiečius, paruošiame ir papuošiame Išlaužo bažnyčios prieigas (VIDEO), kad kiekvienas tikintysis jaustųsi savas ir saugus.
Šiuo metu bažnyčios vidus yra dažomas (VIDEO). Pažvelkite į naujai atgimstantį pagrindinį bažnyčios taką (VIDEO).

Labai tikimės, kad visų darbų jokie vėjai nesustabdys ir jau netrukus visi vėl galėsime melstis savo išsiilgtuose maldos namuose.

Nuoširdžiai DĖKOJU už Jūsų Aukas, siųstas tiesiai į parapijos sąskaitą ar perduotas tiesiogiai. Visų, kas galite, labai prašau paremti savo parapijos bažnyčios remontą malda ar auka. Auką galite pervesti tiesiai
į parapijos sąskaitą LT26 7044 0600 0793 4715 AB SEB banke
mokėjimo paskirtyje nurodant „Auka remontui“.