Šv. Mišių laikas

Antradieniais - penktadieniais - 9 val.

Šeštadieniais - 11 val.

Sekmadieniais - 11 val.

Liepos 12 d. XV eilinis sekmadienis

Popiežiaus intencija - kad šių laikų šeimos sulauktų pagalbos, grįstos meile, pagarba ir patarimu

3.85.214.125

Dievui dėkoju už iš Išlaužo parapijos kilusį gerb. Arvydą Čėsną. Jo dosnumas leidžia išsipildyti visų mūsų svajonei turėti pačias gražiausias grindis (Video). Dėkojame darbų prižiūrėtojui gerb. Arūnui, taip pat – kruopštiesiems meistrams: Algiui Jankauskui ir jaunajam Mantui. Dievas yra visų mūsų šaltinis, gyvybė ir tikslas. Visiems, kurie rėmėte ir remiate, meldžiu gausiausių Dangaus dovanų.

Klebonas, kun. Vilius Sikorskas