foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija

Šv. Mišių laikas

Antradieniais - penktadieniais - 9 val.

Šeštadieniais - 11 val.

Sekmadieniais - 11 val.

 

Eilinis laikas

Liepos 12 d. XV eilinis sekmadienis
Šv. Mišios - 11 val.


Popiežiaus intencija - kad šių laikų šeimos sulauktų pagalbos, grįstos meile, pagarba ir patarimu

Šv. Mišių užsakymas

Šv. Mišias galite užsakyti gyvai, telefonu ar el.paštu

Užsakant Mišias, auką galima pervesti ir į parapijos sąskaitą (LT26 7044 0600 0793 4715, AB SEB bankas), mokėjimo paskirtyje nurodant datą ir artimųjų vardus už kuriuos norima, kad kunigas paaukotų šv. Mišias.

 

Lankytojai

223760
ŠiandienŠiandien57
Šią savaitęŠią savaitę1211
Šį mėnesįŠį mėnesį2298
VisoViso223760
3.85.214.125
US

Išlaužo parapija nuo 2019 m. spalio mėn. pradėjo organizuoti katechezes ir mokymus įkrikščioninimo sakramentams. Sutvirtinimo sakramentui ruošėme 17 jaunuolių. 

Ilgas karantino laikotarpis sutrikdė Sutvirtinimo sakramento teikimo grafiką. Mūsų ganytojas, Jo Ekscelencija Rimantas Norvila parapijos jaunimui, kaip ir kitų parapijų, Sutvirtinimo Sakramentą teiks dekanato centre, Prienų Kristaus apsireiškimo bažnyčioje liepos 17 d. (penktadienį) 18 val. 

Labai dėkoju mylimam jaunimui už kantrybę ir kruopštumą ruošiantis šiems svarbiems krikščioniško gyvenimo įvykiams. Visos parapijos vardu dėkoju mūsų gerbiamoms mokytojoms: gydytojai Editai ir tikybos mokytojai Eglei už jų nuoširdų atsidavimą, skirtą laiką ir dovanotas žinias.


Copyright © 2020 Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija Rights Reserved.   

 

Išlaužo Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos parapija