Šv. Mišių laikas

Antradieniais - penktadieniais - 9 val.

Šeštadieniais - 11 val.

Sekmadieniais - 11 val.

Liepos 12 d. XV eilinis sekmadienis

Popiežiaus intencija - kad šių laikų šeimos sulauktų pagalbos, grįstos meile, pagarba ir patarimu

3.85.214.125

Žiūrėti - Video ir Video

Ilgai brandinus pradėjome restauruoti Išlaužo bažnyčios pagrindinį altorių. Visas idėjas ir pasiūlymus į savo vietas dėlioja ilgametė dekoratorė, mūsų parapijietė Rasa Puišienė. Pirmuosius pasiūlymus gavome iš architekto Juliaus Barono. Dažytojas Romualdas Grimalauskas savo patirtį ir išmintį sudeda į altoriaus projekto išpildymą. Nuo senojo aliejinio dažų sluoksnio altorių išlaisvina Gražvydas, Audrius, Martynas, Rokas, Agnė ir kiti. Dėkoju visai Blažauskų šeimai, taip pat Lidijai Kašubienei ir jos dukrai Aurėjai, Renatai Barauskaitei ir zakristijonei Aldonai už pagalbą restauruojant suolus.
Kviečiu prisidėti prie kasdien gražėjančios bažnyčios remonto darbų. Kiekviena Jūsų auka padovanos bažnyčiai ilgalaikį ir taip visų trokštamą jaukumą. Paremti galite pervesdami Auką į parapijos sąskaitą LT26 7044 0600 0793 4715, AB SEB banke. Mokėjimo paskirtyje nurodant „Auka bažnyčios remontui“.

Pačiame altoriaus viršuje rastas išskaptuotas Išlaužo bažnyčios altoriaus meistro vardas, pavardė bei altoriaus data.