foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija

Pamaldų laikas


Antradieniais - penktadieniais - 9.00 val.

Šeštadieniais - 11.00 val.

Sekmadieniais - 11.00 val.

 

Adventas

Lapkričio 29 d. I Advento sekmadienis
Švč. Sakramento adoracija - 10 val.
Šv. Mišios - 11 val.
Popiežiaus intencija - kad robotikos ir dirbtinio intelekto pažanga visada tarnautų žmonijai

Šv. Mišių užsakymas

Šv. Mišias galite užsakyti gyvai, telefonu ar el.paštu

Užsakant Mišias, auką galima pervesti ir į parapijos sąskaitą (LT26 7044 0600 0793 4715, AB SEB bankas), mokėjimo paskirtyje nurodant datą ir artimųjų vardus už kuriuos norima, kad kunigas paaukotų šv. Mišias.

 

Lankytojai

263077
ŠiandienŠiandien133
Šią savaitęŠią savaitę1826
Šį mėnesįŠį mėnesį7594
VisoViso263077
18.213.192.104
US


2020 m. rugpjūčio 16 d. sekmadienio Šv. Mišiose dėkojome Dangaus Tėvui, kad suteikė mums dovaną - savo širdimi ir rankomis, gerumu ir meile, konkrečiu dosnumu ir malda įspausti Gyvenimo pėdsaką į Išlaužo Dievo namų prikėlimą. Nuoširdžiausiai dėkojame Dievui už nuostabius parapijos žmones, svečius maldininkus, draugus ir rėmėjus, ir turime tvirtą tikėjimą, kad Dangaus angelai, surašę visus gerus darbus į Gyvenimo knygą, teiks visiems gausią dangišką palaimą.

Popietėje vyko iškilmingas vargonų muzikos koncertas, Išlaužo vargonai po daugybės metų tylos ir dulkių paslapties, pusantrų metų restauracijos atgijo vieno iš garsiausių Lietuvos vargonininkų dr. Balio Vaitkaus profesionaliu griežimu. Klausytojus užbūrė maestro prof. Petras Vyšniauskas, sielą džiugino styginių ansamblis „Cordae David“ (I smuikas - Jurgita Gelūnaitė-Tervydienė, II smuikas - Renata Surkienė) ir maestro Povilas Padleckis. Koncerto pabaigoje klausytojai stovėdami klausėsi prof. P. Vyšniausko sakraliosios „Improvizacijos“ ir dr. B. Vaitkaus atliekamos J. S. Bacho „Tokatos  ir fugos d-moll“ ir juos palydėjo nenumaldomais plojimais.
Koncerto pradžioje, nuskambėjus didingam Charles-Marie Widoro „Popiežiškajam maršui“ Išlaužo parapijos klebonas kun. dr. Vilius Sikorskas iškilmingai palaimino vargonus.
Dalinamės gausiomis renginio akimirkomis naujai sukurtoje parapijos Facebook paskyroje.

Rekvizitai

Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija

Vytauto Gurevičiaus g. 8, LT-59304 Išlaužas, Prienų r.
Kodas: 191288481

A/s LT26 7044 0600 0793 4715

AB SEB bankas

Parapijos el. paštas: islauzob@gmail.com

Parapijos tel. 8 611 511 23


Copyright © 2020 Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija Rights Reserved.   

 

Išlaužo Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos parapija