foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija

Pamaldų laikas

Antradieniais - penktadieniais - 09.00 val.

Šeštadieniais - 11.00 val.

Sekmadieniais - 11.00 val.

Eilinis laikas

RUGPJŪČIO 18 d.
XX eilinis sekmadienis
Šv. Mišios - 11 val.

Popiežius Pranciškus prašo šį mėnesį melstis, kad per maldos ir meilės gyvenimą šeimos vis labiau taptų „žmogiškumo mokyklomis“

Klebonas

Klebonas - kun. dr. Vilius Sikorskas

El. paštas: islauzob@gmail.com

Tel. nr. 8 611 511 23

Lankytojai

162378
ŠiandienŠiandien3
Šią savaitęŠią savaitę649
Šį mėnesįŠį mėnesį1946
VisoViso162378
34.204.179.0
US
Gegužės mėnuo mus visus kviečia atverti savo širdis Prisikėlusio Jėzaus Kristaus Motinai Marijai. Velykų laike Bažnyčia sveikina Mariją kaip Dangaus Karalienę; ji savo įsčiose nešiojo ir prie širdies glaudė Dievo Sūnų, žmonijos Išgelbėtoją, ant savo Motiniškų kelių priėmė Jėzų nuimtą nuo kryžiaus, mirusį už žmonijos išganymą. Visų laikų Bažnyčia, pradedant pirmosiomis Sekminėmis, Marijai skiria ypatingą pagarbą ir kreipiasi į Ją su visišku pasitikėjimu. II Vatikano susirinkimas pateikia per du tūkstančius metų išaugusio teologijos mokslo - mariologijos sintezę: Marija ypatingu būdu dalyvauja Jėzaus Kristaus ir Bažnyčios paslaptyje. Ji yra Bažnyčios Motina ir Jos dalyvavimas Bažnyčios, tuo pačiu Dievo Tautos ir viso pasaulio gyvenime yra „Motiniškas dalyvavimas“. Visai žmonijos išganymo misijai, kurią atliko Kristus ir kurią šiandien atlieka Bažnyčia, Marija suteikia motinišką pobūdį.

Marijoje visuomet išganymas pačiu pilniausiu būdu pasiekia savo išsipildymą nuo pat Nekalto Prasidėjimo iki Dangun Ėmimo. Marija Dievo malonei atveria net tas širdis, kurios yra abejingos ir labiausiai nutolusios nuo Jos Sūnaus. Marijoje viltis nugali baimę, ramybė nugali nerimą, gyvenimas nugali mirtį.

Marija yra dieviškosios Malonės Motina. Ji dalyvauja Kristaus ir Bažnyčios paslaptyje ir mūsų laikais. Marijoje, tik joje vienoje, mes randame gyvai įsikūnijusį visišką pasiaukojimą Dievui Tėvui, Dievui Sūnui ir žmonijos išganymo misijai, pasiaukojimą, kuris turi gaivinti kiekvieną pašaukimą. Marijoje yra įsikūnijusi tobula ištikimybė Šventajai Dvasiai, kuri yra kiekvieno pašaukimo įkvėpėja ir ugdytoja. Per gegužines pamaldas giedokime Švč. Mergelės Marijos litaniją ir Jos garbei skirtas giesmes, melskimės ir paveskime save Jos globai.

 

Rekvizitai

Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija

Vytauto Gurevičiaus g. 8, LT-59304 Išlaužas, Prienų r.

Kodas: 191288481

A/s LT26 7044 0600 0793 4715

AB SEB bankas

Parapijos el. paštas: islauzob@gmail.com

Parapijos tel. 8 611 511 23


Copyright © 2019 Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija Rights Reserved.   

 

Išlaužo Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos parapija