foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija

Pamaldų laikas


Antradieniais - penktadieniais - 9.00 val.

Šeštadieniais - 11.00 val.

Sekmadieniais - 11.00 val.

 

Eilinis laikas

Rugsėjo 27 d. XXVI eilinis sekmadienis
Šv. Mišios - 11 val.


Popiežiaus intencija - kad nebūtų grobstomi Žemės ištekliai, kad būtų teisingai ir pagarbiai jais dalijamasi 

Šv. Mišių užsakymas

Šv. Mišias galite užsakyti gyvai, telefonu ar el.paštu

Užsakant Mišias, auką galima pervesti ir į parapijos sąskaitą (LT26 7044 0600 0793 4715, AB SEB bankas), mokėjimo paskirtyje nurodant datą ir artimųjų vardus už kuriuos norima, kad kunigas paaukotų šv. Mišias.

 

Lankytojai

242010
ŠiandienŠiandien270
Šią savaitęŠią savaitę270
Šį mėnesįŠį mėnesį6546
VisoViso242010
3.231.167.166
US

 

  

  
Gruodžio 2 d. vakarą Išlaužo žmonės: dideli ir maži, skubėjo prie klebonijos, kur pirmą kartą miestelio istorijoje buvo įžiebta didžiausia krašto Kalėdų eglė.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie savo idėjomis, palaikymu ir rankomis padėjo puošti eglę bei sukurti puikią ir jaukią šventę miestelėnams, o ypač dėkoju seniūnui Tomui Skrupskui, Kristinai ir Tautvydui Žukauskams, Tadui Keturakiui, Gratui Baranauskui, Kęstučiui Grabauskui, Remigijui Kemežiui.

Tegul besitęsiantis Adventas neša Jums tikėjimo viltį, o kelias pro prakartėlę lai primena, kad mūsų Viešpats visada šalia, net tada, kai regis esame vieni.

kun. Vilius

          

Vos prasidėjus Adventui pirmieji Prienų rajone eglę įžiebė išlaužiškiai, surengę įspūdingą Šv. Kalėdų laukimo šventę „Betliejaus žvaigždė“.

Pagrindinė Išlaužo seniūnijos eglė auga prie Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčios klebonijos. Manoma, kad ji sodinta dar klebono Vytauto Gurevičiaus. Ši eglė gali būti ir rekordininkė – aukščiausia kalėdinė eglė rajone, mat jos aukštis - apie 23 metrus ir ji matoma net iš Šaltupio, Rutkiškių, Gražučių, Pakumprio, Čiudiškių kaimų.

 „Mūsų seniūnija pati gražiausia, o mūsų eglė – pati aukščiausia“, - juokavo Išlaužo klebonas Vilius Sikorskas. 

Jis papasakojo, kad jau pernai jam kilo mintis papuošti čia pat vietoje augančią eglę, o ne nukirstą ir atvežtą. Tam pritarė ir seniūnas, ir bendruomenė, o puošti eglę ir įrengti prakartėlę padėjo didelis būrys žmonių. Jau planuojama, kad  per kitų metų Kalėdas, sužibs ne tik ši, dar paaugusi eglė, bet ir Išlaužo parkų medžiai.

„Linkiu, kad mūsų laukimas būtų gražus, o Kalėdos kiekvienam į namus atneštų daug šeimos šilumos,  pasitikėjimo, sveikatos ir turtingų metų“, - prieš šventindamas prakartėlę ir eglę kalbėjo klebonas.

Gausų susirinkusių būrį sveikino ir Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algis Marcinkevičius, ir Išlaužo seniūnas Tomas Skrupskas.

Buvo padėkota tiems, kurie daugiausiai prisidėjo puošiant eglę ir sukuriant šventinę nuotaiką. Seniūno padėkos įteiktos Išlaužo klebonui V. Sikorskui, UAB „Kesberta“ vadovui Kęstučiui Grabauskui bei jauniems seniūnijos ūkininkams Tautvydui Žukauskui ir Tadui Keturakiui.

Šventėje koncertavo Išlaužo pagrindinės mokyklos ansamblis, vadovaujamas mokytojos Aldonos Armonienės, Išlaužo laisvalaikio salės vokalinis ansamblis, vadovaujamas Ausmos Sakalauskaitės, ir muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ dalyvė Neringa Garmuvienė.

Karšta kakava vaišino Išlaužo kaimų bendruomenė.

Šventė baigėsi fejerverku, kurį bendruomenei padovanojo Gražučių seniūnaitis Tautvydas Žukauskas.

Laima Duobienė, Nemuno krašto laikraštis „Naujasis Gėlupis“

Rekvizitai

Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija

Vytauto Gurevičiaus g. 8, LT-59304 Išlaužas, Prienų r.
Kodas: 191288481

A/s LT26 7044 0600 0793 4715

AB SEB bankas

Parapijos el. paštas: islauzob@gmail.com

Parapijos tel. 8 611 511 23


Copyright © 2020 Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija Rights Reserved.   

 

Išlaužo Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos parapija