Trokštame, kad šis Dievo Dvaras būtų VISŲ MŪSŲ Dangiškosios Jeruzalės atspindys, Dievo malonių šaltinis, atviri Dangui ir Žemei Vartai.

Išlaužo bažnyčia įrengta buvusio dvaro sodybos rūmuose, statytuose 1860 m. Pastatas buvo vieno aukšto, su erdviais rūsiais, įrengtais cokoliniame aukšte. Jau trečia žiema, kai judiname šiuos autentiškus buvusio Tiškevičiaus dvaro rūsius. Kovojome su permirkusiomis sienomis, nukapojome cemento dangą, numarinome (arba primigdėme) pelėsinį grybą, o dabar iš lėto pradedame restauruoti.

Mūsų dar laukia grandioziniai – kapitaliniai bažnyčios išorės remonto darbai, taip pat šventoriaus atnaujinimo darbai. Dangaus Tėvui laiminant ir visų mūsų bendru darbu ir pagalba viską iš lėto įveiksime.

Trokštame, kad šis Dievo Dvaras būtų VISŲ MŪSŲ Dangiškosios Jeruzalės atspindys, Dievo malonių šaltinis, atviri Dangui ir Žemei Vartai.

Komentarai

Your email address will not be published. Required fields are marked *