Vasario 28 d. 11.00 val. Šv. Mišios
II Gavėnios SEKMADIENIS – vasario 28 d. 11 val. Šv. Mišių transliacija iš IŠLAUŽO (parapijos YouTube kanale), Mišios aukojamos VISOMIS JŪSŲ INTENCIJOMIS.
Gieda operos solistų „Serafiškasis Trio“: Andrius Apšega (baritonas), Povilas Padleckis (tenoras), Kazimieras Ivanovas (baritonas).
Andrius Apšega: „…keturios kambario sienos, vienuma – pati geriausia terapija „susirinkti“ ir atgauti jėgas“.
Kazimieras Ivanovas: „Tikėjimas žmogui suteikia neįtikėtinų savybių, kurių net neįmanoma paaiškinti“.
Povilas Padleckis: „Esu laimingas, kad mano senelis nuo mažų dienų įskiepijo Sekmadienio šventimą su Dievu. Visi liturginiai laikotarpiai, mane, esant mažam, savotiškai sukrėsdavo, ypatingai – Gavėnios laikas. Jaudindavo Kryžiaus kelio stočių ėjimas ir apmąstymas, Graudžių verksmų giedojimas. Atėjus brandai tie jausmai nepasikeitė, o gal net sustiprėjo“.